Motivasyon Konuşmaları

konuşmacı-ajansı

Bir insanı motive etmek , onu anlamak, duygularını hissetmek ve cesaretini kamçılamaktan geçer…

Çok yönlü kişilikleriyle moral ve motivasyon kaynağı olmuş hayat hikayelerini dinlemek ve benzeri hikayelere ulaşabilmek için daha fazla çalışmamız gerektiğini her zaman biliriz. Ancak bazen bunu hatırlamak ya da birisinin bunu bize hatırlatmasına ihtiyaç duyarız.

Hayatın her alanında birilerinin bizi motive etmesine ihtiyaç duyarız. Bir sınavı kazanmak için bize güvenen insanların desteğiyle hareket ederken, konu iş hayatı olduğunda kariyerimize yön veren, kişiliğimizi ortaya çıkaran insanları dinlemeye ihtiyaç duyarız.

Kurum kültürüne sahip işyerleri, çalışanlarının bireysel ve ekip başarılarını destekleyen motivasyon kaynaklarına ihtiyaç duyarlar. Değişen iş dünyası artık çalışanlarını motive etmek için yeni yöntemlere başvurmaktadır. Motivasyon konuşmaları, etkinlikler ve toplantılar için en çok tercih edilen konuşma türlerinden biridir. Konuşmacıların yolculukları ve hikayeleri, zorlukları nasıl aştıkları ve hayal edilemeyene nasıl ulaştıklarına dair etkileyici bir bakış açısı sunmaktadır…

pexels-photo-1708936
Write a comment